Всі матеріали

Завершено набір на програму «Лідерки в медіа — Українсько-європейська програма підтримки»

Новина

29.08.2025

Стартує програма «Лідерки в медіа — Українсько-європейська програма підтримки» від ГО «Жінки в медіа» у співпраці з Європейським центром свободи преси та медіа (ECPMF) та за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Учасницями програми стали: 

  • Марія Фрей, Суспільне — членкиня правління.
  • Оксана Остапко, Starlight Media — заступниця директора з правових питань.
  • Єлизавета Нечипорук, The Kyiv Independent — Head of Social Media.
  • Маргарита Бугайчук, Український тиждень — головна редакторка.
  • Альона Яцина, Кордон.Медіа — CEO.
  • Руслана Брянська, Громадське радіо — виконавча директорка.
  • Катерина Середа, МикВісті — головна редакторка.
  • Анастасія Равва, Еспресо.TV — генеральна продюсерка.
  • Вікторія Бега, hromadske — заступниця головного редактора.
  • Марина Сингаївська, LB.UA — заступниця головного редактора.

Учасниць обирали зі 115 заявок з усієї України, кожна з яких була сильною та натхненною. 

Програма допоможе посилити роль жінок у медіа, сприяти впровадженню принципів інклюзії та різноманіття, налагодити партнерство з організаціями та медіа з ЄС, підтримати учасниць через силу сестринства й спільноти, а також спільно розробити політики гендерної рівності й жіночого лідерства для українських медіа.

Медійниці, які цього разу не пройшли відбір, не менш професійні та цілеспрямовані, однак програма обмежена кількістю місць, тож обрати учасниць було викликом. У майбутньому ГО «Жінки в медіа» планують створення додаткових можливостей для співпраці та професійного розвитку.

#CivilSocietyCooperation

Скопійовано!