
Стартує програма «Лідерки в медіа — Українсько-європейська програма підтримки» від ГО «Жінки в медіа» у співпраці з Європейським центром свободи преси та медіа (ECPMF) та за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Учасницями програми стали:
- Марія Фрей, Суспільне — членкиня правління.
- Оксана Остапко, Starlight Media — заступниця директора з правових питань.
- Єлизавета Нечипорук, The Kyiv Independent — Head of Social Media.
- Маргарита Бугайчук, Український тиждень — головна редакторка.
- Альона Яцина, Кордон.Медіа — CEO.
- Руслана Брянська, Громадське радіо — виконавча директорка.
- Катерина Середа, МикВісті — головна редакторка.
- Анастасія Равва, Еспресо.TV — генеральна продюсерка.
- Вікторія Бега, hromadske — заступниця головного редактора.
- Марина Сингаївська, LB.UA — заступниця головного редактора.
Учасниць обирали зі 115 заявок з усієї України, кожна з яких була сильною та натхненною.
Програма допоможе посилити роль жінок у медіа, сприяти впровадженню принципів інклюзії та різноманіття, налагодити партнерство з організаціями та медіа з ЄС, підтримати учасниць через силу сестринства й спільноти, а також спільно розробити політики гендерної рівності й жіночого лідерства для українських медіа.
Медійниці, які цього разу не пройшли відбір, не менш професійні та цілеспрямовані, однак програма обмежена кількістю місць, тож обрати учасниць було викликом. У майбутньому ГО «Жінки в медіа» планують створення додаткових можливостей для співпраці та професійного розвитку.
#CivilSocietyCooperation